Plaukų slinkimo įtaka emocinei būklei

Plaukų slinkimas sąlygoja mūsų mąstyseną

Visi su plaukų slinkimu susidūrę žmonės dėl to labai sielvartauja. Vešlūs plaukai itin svarbūs moterims, nes turėdamos sveikus plaukus jos jaučiasi gražios ir patrauklios. Plaukai laikomi individualaus mūsų stiliaus išraiška, sveikatos ir moteriškumo simboliu. Gražūs plaukai turi įtakos ne tik mūsų savivertei, bet ir bendravimui su kitais žmonėmis, nes plaukai – tai esminė mūsų asmenybės dalis.

Taigi plaukų slinkimas nėra vien estetinė problema, nes daugelis ją patiriančių moterų kenčia emocines pasekmes. Pirmiausia moterys stengiasi imtis mažų veiksmų – besijausdamos nesaugiai mėgina paslėpti plaukų slinkimą. Jos vengia vietų, kuriose retėjantys plaukai būtų labiau pastebimi, pvz., eskalatorių arba baseinų, ir dažnai pakeičia drabužių stilių bei šukuoseną.

Siekdami geriau suprasti plaukų slinkimo įtaką jį patiriančioms moterims atlikome didelės apimties apklausą, kurioje dalyvavo 1140 moterų. Kaip plaukų slinkimas sąlygoja jūsų kasdienį gyvenimą, pasitikėjimą savimi ir emocinį stabilumą? Apklausa parodė, kad plaukų slinkimas tampa rimta jį patiriančių žmonių problema.

Imkitės veiksmų!

Šiais laikais niekas neprivalo kentėti plaukų slinkimo. Tai – ne galutinė diagnozė, o išgydoma problema.

Atvirai kalbėkite šia tema ir nesislėpkite. Papasakokite draugais tai, kas jus neramina ar baugina, ir bendraukite su kitomis moterimis, kurios susiduria su ta pačia problema. Pastebėsite, kad su ja susidoroti lengviau, jei dirbate išvien su kitais žmonėmis, o savitarpio pagalba ir parama yra naudinga visiems.