Plonų plaukų priežiūra ir šukuosenos

Plaukų plonėjimą gali sukelti slinkimas arba per mažas plauko skersmuo. Plonų plaukų formavimas – nelengva užduotis. Ploniems plaukams sunku suteikti norimą formą, o vietomis pro plaukus matosi galvos oda. Pateikiame jums kelis naudingus patarimus, padėsiančius formuoti plonus plaukus.

Tinkama šukuosena

Jums tinkanti šukuosena be vargo paslėps plonus plaukus. Ilgesni plaukai viršuje, kritimą palaikančios iškarpytos plaukų sruogos ar lengvi kirpčiukai suteiks tankių plaukų įvaizdį. Norint suteikti plaukams apimties ir užtikrinti tinkamą kritimą, plonus plaukus galima kirpti kas 4 savaites. Tinkama plaukų džiovinimo technika taip pat suteiks plaukams apimties.

Tinkama spalva

Pasirinkus tinkamą spalvą arba dažymą sruogelėmis gali atrodyti, kad plaukai yra storesni, nei iš tiesų. Paklauskite kirpėjo, kokia šukuosena labiausiai tinka jums ir jūsų tipo plaukams. Jis mielai jums patars.

Tinkamas šampūnas

Egzistuoja šampūnai, kurie yra skirti plaukų slinkimui stabdyti. Vienas iš jų – Pantogar® šampūnas. Veiksminga „Growtect Formula“ formule pasižymintis kas dieną naudojamas Pantogar® šampūnas skatina plaukų augimą ir gerina bendrąją plaukų būklę.

Apimties suteikiančios priemonės

Apimties suteikiančios priemonės pakelia plauko kamieną. Plaukas yra padengiamas tam tikromis medžiagomis, kurios suteikia storesnių plaukų išvaizdą. Norint greitai suteikti plaukams apimties ir užfiksuoti šukuoseną puikiai tiks putos. Paskirstykite putas palei plaukų augimo liniją. Tai suteiks plaukams tvirtumo.

Kondicionavimas

Kondicionierių ir giliai kondicionuojančių priemonių sudėtyje neturi būti didelio kiekio aliejų, nes jie apsunkina plonus plaukus, kurie greitai nusvyra. Nenuplaunamosios priemonės puoselėja ir stiprina plaukus jų nenusverdamos. Rekomenduojama vengti „du viename“ poveikių pasižyminčių priemonių (pvz., šampūno ir kondicionieriaus). Plaukus galite plauti kas dieną, net ir tada, kai jie slenka. Neturite bijoti, kad plaunant plaukus jie greičiau iškris. Švelni išorinė plaukų priežiūra padės jiems pasisavinti svarbias maisto medžiagas ir sustiprėti.

Plaukų tonikas

Reguliariai, du kartus per dieną, naudodami nenuplaunamuosius plaukų tonikus, pvz., Pantogar® toniką, galite aktyvinti plaukų šaknis ir grąžinti jiems gyvybingą išvaizdą.

Papildomi stilisto patarimai

Priežiūros priemonės

Ploni plaukai įprastai yra jautrūs. Jautrūs plaukai reikalauja ypatingos priežiūros. Dažnai ant plauko kamieno ir galvos odos kaupiasi plaukų priežiūros priemonių likučiai. Dėl šios priežasties naudoju išbandytas priemones, kurios švelniai valo, maitina ir kondicionuoja plaukus.

Šukuosena

Siekiant suteikti jautriems plaukams apimties nebūtina rinktis trumpos ir iškarpytos šukuosenos. Dažnai plaukams trūksta lengvo kritimo, o ne apimties. Ilgesni plaukai viršuje padės paslėpti plonėjančius plaukus.

Plaukų formavimas

Tinkama plaukų džiovinimo ir formavimo technika suteiks jiems purumo ir apimties. Jums taip pat reikalingi tinkami įrankiai. Akių šešėliais, kurių atspalvis sutampa su jūsų plaukų spalva, pridenkite vietas, kur pro plaukus matosi galvos oda. Tepkite akių šešėlius šepetėliu. Rezultatas jus nustebins.