Difuzinis plaukų slinkimas gali turėti daug sukėlėjų – kuris kankina jus?

Difuzinį plaukų slinkimą gali sukelti įvairios priežastys. Jis dažnai pasireiškia sušlubavus fizinei arba psichinei sveikatai, pvz., patiriant stresą, sergant, maitinantis nesubalansuotai ar esant hormonų pusiausvyros sutrikimams. Difuzinį plaukų slinkimą taip pat gali sukelti vartojami vaistai ar paprasčiausias senėjimas.

Nepriklausomai nuo sukėlėjo, difuzinis plaukų slinkimas pasireiškia vienodai – sutrikus plauko šaknies veiklai jis palaipsniui tampa neveiksnus. Taip išsiderina plaukų augimo ciklas, sukeldamas plaukų slinkimą.

Stresas ir psichinė įtampa
Šiais laikais daugelio žmonių gyvenimas yra kupinas įtampos ir sunkiai suvaldomas. Tai turi įtakos plaukams. Deja, streso (pvz., įtampos, su kuria susiduriame darbe) ne visuomet galime išvengti. Dėl šios priežasties itin svarbu kovoti su streso sukeltu plaukų slinkimu ir išvengti jo pasekmių naudojant Pantogar®.
Dieta ir nesubalansuota mityba
Nesubalansuoti mitybos įpročiai, įgyti laikantis dietos arba užklupus ligai, ne tik silpnina mūsų organizmą, bet ir gali sukelti plaukų slinkimą.
Ligos ir vaistiniai preparatai
Jūsų plaukų augimo tempą gali sąlygoti įvairios ligos, įskaitant kai kurias odos ligas bei lėtinius susirgimus, pvz., diabetą, reumatą, Krono ligą arba karščiavimą sukeliančias infekcijas. Joms būdingas plaukų slinkimas dažnai užklumpa praėjus kelioms savaitėms, tad pradėjus kristi plaukams apie to priežastį, pvz., peršalimą su karščiavimu, dažnai būname pamiršę. Plaukų slinkimą gali sukelti ir tam tikri vaistiniai preparatai. Tokiu atveju plaukų slinkimas taip pat pastebimas tik praėjus kelioms savaitėms po gydymo pradžios. Kadangi vartojamų vaistinių preparatų dažnai neįmanoma pakeisti, plaukų slinkimas gali būti stabdomas naudojant Pantogar®.
Hormonų pusiausvyros svyravimai
Viena pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių – hormonų pusiausvyros svyravimai, kurie gali pasireikšti menopauzės metu arba nustojus vartoti kontraceptines priemones. Tačiau plaukų slinkimą gali sąlygoti ir maitinimas krūtimi. Vaiko gimimas – viena didžiausių gyvenimo švenčių, tačiau jis sukelia įvairius naujosios mamos organizmo pokyčius. Sveikų plaukų būklė gali suprastėti, o daugeliui moterų pasireiškia spartesnis plaukų slinkimas, kuriam yra reikalingas gydymas.

Nepriklausomai nuo to, kas sukėlė difuzinį plaukų slinkimą, Pantogar® gali jį sustabdyti.

Plaukų slinkimas turi būti gydomas medicinos priemonėmis nepriklausomai nuo jį sukėlusių veiksnių. Pantogar® plaukų slinkimą stabdanti formulė su specialiuoju veikliųjų medžiagų kompleksu gali patikimai sustabdyti difuzinį plaukų slinkimą.
Rinkitės intensyvų daugiau nei 3–6 mėnesių trukmės naudojimą ir įsitikinkite patys!