Patarimai žvilgesį praradusiems plaukams

Pavargę ir gyvybę praradę plaukai

Plaukų žvilgesį nulemia išorinis plauko sluoksnis. Jei plaukai sveiki, atskiri jų žvyneliai yra prigludę ir sudaro tolygų sluoksnį. Plaukai yra elastingi ir purūs. Gyvybę praradusių plaukų atveju žvyneliai yra šiurkštūs. Plaukai primena šiaudus, todėl jiems yra reikalingas tinkamas kondicionavimas.

Naudokite švelnų šampūną ir kondicionierių. Taip išorinis plauko sluoksnis ir vėl taps glotnus. Tokie šampūnai, kaip Pantogar®, kurie yra sukurti plaukų slinkimui stabdyti, skatina plaukų augimą. Vieną arba du kartus per savaitę palepinkite plaukus atkuriamąja, drėkinamąja giliai kondicionuojančia priemone. Po giliai kondicionuojančių priemonių plaukai dažnai tampa tokie švelnūs, kad juos sunku formuoti. Paprasčiausiai naudokite giliai kondicionuojančią priemonę prieš plaukų plovimą. Taip sumažinsite švelninamąjį poveikį.

Galite apsaugoti savo plaukus vengdami juos pažeidžiančių veiksnių:

  • intensyvios saulės šviesos, kuri išdžiovina plaukus;
  • jūros vandens ir chloro, kuris pažeidžia išorinį plaukų sluoksnį. Sūrus pajūrio oras šiurkština plaukus, todėl pasiplaukioję baseine arba jūroje nedelsdami gerai išplaukite plaukus;
  • dažymo, šviesinimo ir cheminis šukavimo, kuris dar labiau pažeidžia plaukus. Reguliariai naudokite kondicionuojamąsias priemones. Paprašykite savo kirpėjo arba vaistininko rekomenduoti jums tinkančias priemones.

Papildomi stilisto Andreas Reichenberg patarimai

Pavargusiems ir gyvybę praradusiems plaukams reikalinga priežiūra, pvz., naudojant baltymus arba drėkinamąsias priemones, kurios prasiskverbia ir visapusiškai veikia giliuosius plaukų sluoksnius. Norėdami, kad kutikulės paviršius būtų švarus ir glotnus, o plaukai – žvilgantys ir purūs, naudokite priemones, pagamintas iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių. Galite rinktis specialias žvilgesio suteikiančias priemones.